top of page
capture-20200926-113757.png
gb272.png
satın almak için tıkla

Buderus Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan: Yenilikçi Tasarım, Yüksek Performans ve Düşük Yakıt Tüketimi

Buderus, 280 yılı aşkın süredir kazandığı sistem sağlayıcısı deneyimi ile, ısıtma sektöründe yenilikçi ve üstün teknolojiye sahip ürünler geliştirmek üzerine çalışıyor. Bu engin deneyimle kazandığı uzmanlık ile, güçlü ve dayanıklı cihazlar geliştiren Buderus, kullanıcılara yüksek performanslı ve güvenilir ısıtma ürünleri sunuyor. Yüksek kapasiteye sahip Buderus cihazları, düşük yakıt tüketimi ve tasarrufu bir araya getirerek kullanıcıların bütçelerine katkı sağlarken doğaya saygıyı da ön planda tutuyor. Buderus, son teknolojiyi çevresel duyarlılıkla birleştirerek gelecek için teknoloji üretiyor. Buderus kazanlar, yüksek kalitedeki üretimleri ve kendilerine has kompakt yapıları ile çok uzun yıllar konfor ve verimlilik sağlıyor.

Buderus Duvar Tipi Kazanlar Verimlilik ve Tasarruf Sağlıyor

Duvar tipi kazanların üstün yoğuşma teknolojisi, yanma sürecinde sıcak atık gazlar ile dışarı atılan ısının atılmasına izin vermeyerek daha yüksek enerji kazancı ile yüksek verimlilik sağlıyor. Buderus Logamax plus GB172i 30 kW ile 42 kW arasındaki dört modeliyle, küçükten büyüğe farklı ölçekteki yaşam alanları için enerji verimliliği, yenilikçi ve modern sistem teknolojisi getiriyor. Buderus Logamax plus GB162 ise, kompakt yapısı ve gelişmiş teknolojisi ile her tür konutta Buderus 100 kW kazan kapasitesini sağlarken, kaskad sistemi ile de 2,5 metrekare alanda 800 kW’a kadar kapasite sunuyor. Logamax plus GB172i ve GB162 duvar tipi yoğuşmalı kazan modelleri, farklı büyüklükte yaşam alanlarınız için ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı yüksek performans ile karşılarken hem bütçenize hem de doğaya katkı sağlıyor.

Yoğuşmalı Kazan: Sıcak Su ve Isıtma Bir Arada

Buderus uzmanlığı ile üretilen duvar tipi kazanlar, eviniz için gerekli olan iki temel ihtiyacınıza tek bir çözümle yanıt buluyor: ısıtma ve sıcak kullanım suyu. Küçük metrekareye sahip apartman dairelerinden dubleks konutlara kadar farklı ihtiyaçlara sahip evleriniz için güvenilir bir sıcak su ve ısıtma imkanı sağlayan yoğuşmalı kazanlar, Buderus’un yenilikçi teknolojilerini yaşam alanlarınıza taşıyor. Özellikle, Buderus GB172 30 kW ve Buderus GB172 35 kW kapasiteler arasında seçim yapabileceğiniz yoğuşmalı kazan ve kombi sınıfına giren GB172i duvar tipi kazan modeli yüksek verimlilik, tasarruf ve güvenilirliği bir arada sunuyor.

Kompakt Boyutlar ile Hızlı Kazan Montajı

Kış aylarında yaşam alanlarınızda ısıtma ve sıcak su ihtiyacı karşılamanın konforlu ve tasarruflu sistemleri olan duvar tipi kazanlar, yılın tüm zamanları evinizin sıcak su ihtiyacını da üstün bir performansla karşılıyor. Buderus yoğuşmalı kazanlar, doğal kaynakları verimli kullanmanın, sürdürülebilir enerjinin tasarrufla buluşmasının yanı sıra yeni nesil kompakt tasarımlarıyla estetik ve konforu bir araya getiriyor. Buderus GB162’nin kompakt yapısı ve üstün teknolojisi kaskad sistemi bağlantısının problemsiz olmasını ve montajının hızlı yapılmasını sağlıyor. GB162’nin benzersiz, yenilikçi kaskat sistemi tasarımı sayesinde 2,5 metrekarelik alanda 800 kW’lık bir kapasiteyle çalışabiliyor. İhtiyaç durumunda ise kolaylıkla, Buderus uzmanlığı ile sistem genişletilebiliyor.

Buderus Kazan Servis ve Bakım Kolaylığı

Buderus markasından bir yoğuşmalı kazan satın aldığınızda cihazınız, eğitimli ve üstün hizmet anlayışıyla hareket eden yetkili servis ekipleri tarafından çalıştırılıyor, kayıt altına alınıyor ve garantisi başlıyor. Buderus kazanlarda, tüm parçalara ön cepheden, tüm elektrik bağlantılarına ön ve üst panelden basitçe erişim mümkün. Kazanların parçalarının yerleşimi yetkili servis ekiplerinin kolay bir şekilde bakım uygulaması imkanını sunuyor. Bakım ihtiyacınız doğduğunda ya da yıllık rutin kontrollerde hızlı bir şekilde size ulaşan Buderus kazan servisi, kazanınızın tüm emniyet kontrollerini, temizliğini ve bakımını eksiksiz yapıyor. Buderus Türkiye, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla Buderus kazan servis organizasyonu konusunda uzun bir geçmişe dayanan bilgi birikimi ve üstün bir servis deneyimi sunuyor.

Buderus Duvar Tipi Kazan Fiyatları

Geleceğin ısıtma sistemlerini yaratan Buderus’un yüksek verim sağlayan yoğuşmalı kazan modelleri, enerji tasarrufu ile öne çıkıyor. Yüksek performansa sahip Buderus yoğuşmalı kazan modelleri, kullanıcıların farklı metrekare büyüklüklerine ve farklı ihtiyaçlara sahip yaşam alanları için yenilikçi teknolojiyi düşük yakıt tüketimi ile buluşturuyor. Duvar tipi yoğuşmalı kazan fiyatları, Logamax Plus GB172i ve GB162-100 kw duvar tipi yoğuşmali kazan fiyatı arasında farklılık göstermektedir. Bu doğrultuda, Buderus yoğuşmalı kazan fiyatlarını değerlendirirken ısıtma ve sıcak kullanım suyu ihtiyaçlarınızı gözeterek doğru bir karar verebilirsiniz. Buderus kazan fiyat listesi ve Buderus kazan hakkında merak ettiğiniz soruları Firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

bottom of page