top of page
capture-20200926-145940.png
capture-20200926-150402.png
capture-20200926-150613.png
capture-20200926-150850.png
capture-20200926-151140.png
satın almak için tıkla

Buderus Yer Tipi Kazan: Kompakt Tasarım, Yüksek Performans ve Verimlilik

Uzun yıllara dayanan Buderus'un ısıtma teknolojisindeki deneyimi, geleceğe yönelik ürün ve sistemler için sağlam bir zemin oluşturuyor. Buderus yer tipi yoğuşmalı kazan cihazlarında kullanılan her bir parça, en yüksek standartları temel alan, sıkı bir kalite kontrol sistemi ile bir bütünü oluşturuyor. Buderus kazan, tüm donanımları ile ilk gün sahip oldukları üstün kalite, yüksek performans ve verimli işletimi uzun ömürleri süresince korumayı esas alarak kullanıcıların konforu için tasarlanıyor. Yer tipi yoğuşmalı kazan sistemlerinde, ilk yatırım bedelinin çok kısa sürede geri ödenmesi ile yıllardır yüksek kullanıcı memnuniyeti sağlanıyor. Buna ek olarak, tüm yer tipi kazan modellerinde kompakt tasarım, çok yüksek norm kullanma verimi, kolay işletim imkânı özellikleri öne çıkıyor.

Yüksek Kapasite, Üstün Performans

Buderus yer tipi kazan modelleri farklı mekanlar için çeşitli kapasite aralıkları ile sunularak kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çözümler sunmak hedefiyle geliştiriliyor. Logano Plus KB372, 75-300 kW'lık 6 farklı kapasite aralığı ve 1:6 gibi geniş bir modülasyon aralığı sağlayan daha büyük projeler için geliştirilen bir yer tipi yoğuşmalı kazan modeli olarak öne çıkıyor. Logano plus GB402, tek kazanı ile 395 kW’dan 620 kW’a kadar kapasite sunarken; merkezi ısıtmada akıllı çözümler sunan Logano SK755, 420–1850 kW aralığında 9 farklı model/kapasite olanağı tanıyan çok yönlü bir kazan çeşidi olarak görülüyor. Bu doğrultuda, Buderus kazan sistemleri, yüksek kapasiteyi üstün performans ile buluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda ihtiyacınıza göre esneklik sunarak kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Yoğuşma Teknolojisi ile Hem Tasarruflu Hem Çevre Dostu

Isıtma teknolojisinde Buderus’un sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile üretilen yer tipi yoğuşmalı kazanları kullanarak, düşük yakıt tüketimi ile yüksek konforun keyfini çıkarabilirsiniz. Yüksek verimli Buderus yoğuşmalı kazan cihazları, yoğuşma teknolojisi ile yakıtların daha az tüketilmesini sağlayarak hem bütçeye fayda sağlıyor hem de doğaya daha az karbon ve NOx salınımı gerçekleştiriyor. Yoğuşmalı kazanların sağladığı avantaj yakıt tüketimiyle sınırlı kalmıyor, aynı zamanda kompakt yapı ve yüksek norm kullanımı ile de ısıtma ihtiyacınıza olumlu katkı sağlıyor. Klasik kazan modellerinde oluşan enerji kaybı Buderus yoğuşmalı kazanlarda korozyona dayanıklı özel Magnezyum Alüminyum-Silisyum alaşımı eşanjör kullanılarak engelleniyor ve böylece baca gazının içindeki enerji dışarı atılmamış oluyor. Bu sayede ise Buderus yer tipi yoğuşmalı kazan modellerinde norm kullanma verimi %110’a ulaşıyor (40/30 ˚C). Böylece ısıl konfor, daha az yakıt sarfiyatıyla elde edilmiş olarak verim korunuyor.

Buderus Kazan Servisi ile Konfor ve Kolaylık

Buderus'un yoğuşmalı kazanlarda 25 yılı aşkın sürede edindiği tecrübenin sağladığı avantajlar yüksek kapasite, üstün performans ve yenilikçi teknolojilerle sınırlı kalmıyor. Kompakt tasarıma sahip Buderus yer tipi doğalgaz kazanı modelleri, hem kullanıcılar hem de kazan servisi için konfor ve kolaylık sağlıyor. Bu sayede, yoğuşmalı kazanın tüm önemli bileşenlerine kolaylıkla erişen Buderus kazan servis ekipleri uygulanacak işlemleri basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Buderus yer tipi kazanlar arasında Logano plus GB402'nin son derece kolay sökülüp takılabilen brülörlü kazan sayesinde bakım işlemleri kolayca yapılabiliyor. Logano plus SB745 kendinden yoğuşmalı kazanlarda ise, geliştirilmiş endüstriyel dizayn sayesinde kendinden yoğuşmalı kazan daha kompakt bir tasarım ile taşıma, montaj ve yerleştirme esnasında avantajlar sağlıyor. Buderus yer tipi kazan modellerinde bakım zamanı geldiğinde, Buderus kazan servisi uzun geçmişe dayanan bilgi birikimi ve deneyimi ile kullanıcılara konforlu ve kaliteli bir servis imkanı sunuyor.

Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan Fiyatları

Uzun yıllara dayanan Buderus deneyimi, yer tipi yoğuşmalı kazanlarda farklı kullanım alanları ve ihtiyaçlar için tasarlanan yüksek teknolojiye sahip çözümleri kullanıcılarla buluşturuyor. AVM, apartman, endüstriyel kullanım gibi farklı büyüklüklere sahip yaşam alanları için üstün performans ve verimlilik sağlayan Buderus yer tipi kazanlar sağladıkları enerji tasarrufu ile öne çıkıyor. Buderus kazan teknolojisi, daha iyi bir enerji kazancı sağlayabilmek için kullanıcıları yenilikçi ve kompakt tasarım ile buluşturarak bakım ve onarım gibi hizmetlerde de konfor ve kolaylık sağlıyor. Buderus yer tipi yoğuşmalı kazan fiyatları, ihtiyaç duyduğunuz sistem çözümüne göre farklılık gösteriyor. Bu nedenle, Buderus kazan fiyatlarını değerlendirirken kullanılacak alan büyüklüğü ve kapasitesini değerlendirerek karar verebilirsiniz. Buderus kazan fiyat listesi ve Buderus kazan hakkında merak ettiğiniz soruları firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

bottom of page